Estetická chirurgia

„Botoxom“ proti hlbokým vráskam a nadmernému poteniu

Doktor Eduard Csekes a doktorka Iveta Csekesová z chirurgickej ambulancie Chiram v Komárne majú už roky skúseností s menšími plastickými, estetickými a korekčnými zákrokmi. Na množiace sa žiadosti klientov svoje služby rozšírili o ďalšie ošetrenia. Nie je ním nič iné ako liečba botulotoxínom, teda botoxom a taktiež aplikácia kyseliny hyalurónovej. V CHIRAM-e sa zaoberáme tiež „Drakulovou metódou“ a teda liečbou s vlastnou plazmou bohatou na trombocyty.

„Drakulova metóda“  – liečba plazmou bohatou na trombocyty

Liečba plazmou bohatou na trombocyty (PRP) je modernou metódou liečby niektorých ortopedických a kožných ochorení – liečba vlastnou plazmou „ Drakulova metóda“ sa vyvinula z autohemoterapie. Liečba vlastnou krvou sa už vyše tridsať rokov využíva v rôznych medicínskych odboroch.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová je látka, ktorá sa v ľudskom tele prirodzene nachádza. Postupom rokov a pribúdajúcim vekom sa jej podiel zmenšuje čo má za následok úbytok hydratácie a tvorbu hlbokých vrások.

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej injekčnou technikou je možné odstrániť noso-ústne ryhy (vrásky tiahnuce sa od koreňa nosa ku kútikom úst), pozdvihnúť kútiky úst, vyplniť objem mierne spadnutých líčok a tiež odstrániť vrásky medzi obočím.